Krzysiek się żeni

Pod koniec roku 2022 umówiłam się z Krzyśkiem na rozeznanie w garniturach, bo ślub został zaplanowany z pewnym wyprzedzeniem. Chciał przejść się po sklepach, rozeznać w cenach i zobaczyć w jakich fasonach poczuje się najlepiej. Najwyraźniej sam nie spodziewał się takiego finału…

Mój klient przymierzył wiele garniturów, gdyż szukaliśmy czegoś, co najlepiej odda usposobienie Krzyśka, a zarazem wpisze się w charakter samego przyjęcia, którego motywem przewodnim jest kolor zielony. Dodatkowo, jego przyszła żona podesłała mi model sukni ślubnej, abym mogła najlepiej doradzić w kwestii doboru strojów Państwa Młodych (przyszły Pan Młody nie wie jak będzie wyglądał strój jego wybranki).

Muszę przyznać, że mieliśmy z klientem sporo frajdy w czasie szukania odpowiedniego garnituru, a dodatkowym, ogromnym plusem tego spotkania, była radość Krzyśka, kiedy to ubrał model garnituru, który spełniał wszystkie kryteria poszukiwań! Nie tylko wizualne, ale również te dotyczące jakości i ceny. Co bardzo ucieszyło klienta, garnitur składa się z takich elementów, które można wykorzystać w mniej oficjalnych zestawach: spodnie ubrać do swetra z golfem lub w serek, a marynarkę do innej koszuli lub longsleeve’a i jeansów. Fajną opcją jest też kamizelka, w innym niż garnitur, kolorze i pięknie wysmuklająca sylwetkę. Zarówno z nią, jak i bez niej, sam garnitur będzie można założyć na wszelkie bardziej oficjalne wyjścia, a całość przywołuje mi jakoś na myśl styl Peaky Blinders, który dodaje stylizacji charakteru. Co o tym myślicie?

Nie mogłam się też powstrzymać, aby nie wkleić opinii Krzyśka (bo na stronie głównej nie zmieściła się cała, hehe). Jestem wzruszona, że mogłam mu towarzyszyć w tak ważnym momencie, poprzedzającym zmianę życia, a do tego sprawić, by poczuł się wspaniale.

A oto słowa, które zamieścił na profilu Ania Krzemińska Eko Styliska na Facabooku:

Bardzo polecam usługi Ani!! W weekend pomagała mi przy wyborze garnituru ślubnego. REWELACJA!
Pełen profesjonalizm przy ocenie sylwetki i doborze odpowiednich kolorów i kroju. Bez Ani nigdy nie spojrzałbym na niektóre garnitury, w których wyglądałem bardzo korzystnie ????.
Cały spędzony czas w bardzo miłej atmosferze z pełnym skupieniem na celu, a jednocześnie na luzie. Ania jest bardzo miłą osobą z niesamowitą energią i poczuciem humoru.
Najlepszym podsumowaniem może być fakt, że jadąc z nastawieniem na „rozeznanie się” w garniturach, wróciłem z jednym z nich.
Polecam serdecznie ????